MINERALNA

WODA Z JEZIORA VAN

Produkty

Kontakt

Sklep

Iva Natura

  CERTYFIKOWANY PRODUKT ORGANICZNY

TONIK DO TWARZY

KUP TERAZ

Wytwarzany z wody mineralnej pozyskiwanej ze źródeł jeziora Van, które jest największym na świecie jeziorem alkalicznym.

Woda z jeziora Van jest bogata w minerały. Tonik dogłębnie oczyszcza i odżywia skórę.

WOLNE OD GMO, parabenów, DEA, MEA, PEG, SLS, SLES, petrochemikaliów, phenoxyethanów, silikonów

20 % WSZYSTKICH SKŁADNIKÓW POCHODZI Z UPRAW ORGANICZNYCH.

OSTRZEŻENIE: Tylko do użytku zewnętrznego. Trzymać poza zasięgiem dzieci. Unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu natychmiast obficie spłukać wodą. Jeśli stwierdzono alergię na któryś ze składników – nie stosować. Trzymać z dala od źródeł ciepła.

Sposób użycia

Stosować na oczyszczoną Pianką do mycia twarzy Iva Natura skórę, spryskując twarz i szyję. Po oczyszczeniu polecamy zastosować jeden z wybranych kremów do twarzy Iva Natura.

SKŁAD

Lake Van Water (Aqua Mineralis) (AMW)), Rosa damascena (Rose) Flower Distillate*, Benzyl Alcohol (And) Dehydroacetic Acid**, Myrtus communis*, Thymus vulgaris*

*Organic Certificated **Approved For Organic Cosmetic  AMW:Anatolian Mineral Water

Iva Natura produkuje kosmetyki zgodnie ze standardami GMP i ISO-22716

Dobra praktyka wytwarzania (GMP) żywności, leków, kosmetyków, wyrobów medycznych, ma bezpośredni wpływ na bezpieczne warunki produkcji, które wpływają na ludzkie zdrowie. Standardy są przestrzegane od momentu przygotowania kosmetyku do produkcji do momentu dystrybucji gotowego produktu.

Iva Natura posiada

certyfikat

Etko Cosmos Organic.

Certyfikat Etko Cosmos Organicdla kosmetyków wyprodukowanych przy użyciu organicznych składników to obowiązujący standard. Kosmetyki produkowane są zgodnie z procedurami przyjaznymi dla środowiska. Cały proces produkcji musi przebiegać czysto i nie może obciążać ludzkiego zdrowia, jak i środowiska.

Iva Natura stosuje się do regulacji Unii Europejskiej i jest zarejestrowana w systemie CPNP.

Kosmetyki są bardzo specyficzną grupą produktów, które ze względu na bliski kontakt z ciałem człowieka podlegają w Unii Europejskiej ścisłym regulacjom. Niezbędnym krokiem jest zgłoszenie produktu do europejskiego systemu elektronicznego zbierającego informacje nt. produktów kosmetycznych, znanego jako Cosmetic Products Information Portal.