KOPER WŁOSKI

Z GÓR YILDIZ

Produkty

Kontakt

Sklep

Iva Natura

  CERTYFIKOWANY PRODUKT ORGANICZNY

SZAMPON DLA DZIECI

KUP TERAZ

Stworzony z ziołowych esencji kopru włoskiego zebranego na stokach Gór Yıldız opadających do Morza Czarnego, z dala od miejskiego zgiełku oraz ośrodków przemysłowych. Ten organiczny i certyfikowany produkt jest wytwarzany przy użyciu technologii liposomowej.

Dzięki zastosowaniu ziołowych esencji kopru włoskiego zebranego w górach Yıldız oraz dzięki procesowi wytwarzania zgodnie z procedurami certyfikacji produktów organicznych, formuła szamponu jest idealna dla wrażliwej skóry twojego dziecka.

WOLNE OD GMO, parabenów, DEA, MEA, PEG, SLS, SLES, petrochemikaliów, phenoxyethanów, silikonów

22,1% WSZYSTKICH SKŁADNIKÓW POCHODZI Z UPRAW ORGANICZNYCH

OSTRZEŻENIE: Tylko do użytku zewnętrznego. Trzymać poza zasięgiem dzieci. Unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu natychmiast obficie spłukać wodą. Jeśli stwierdzono alergię na któryś ze składników – nie stosować. Trzymać z dala od źródeł ciepła.

Sposób użycia

Nałożyć szampon i delikatnie masować włosy i skórę głowy dziecka. Następnie spłukać dokładnie wodą. Powtórzyć w razie potrzeby.

SKŁAD

Aqua, Rosa damascena (Rose) Flower Distillate*,Ammonium Lauryl Sulfate**, Cocamidopropyl Betaine** , Benzyl Alcohol (And) Dehydroacetic Acid**, Foeniculum vulgare (Fennel) Fruit Extract (AP), Sodium Benzoate**, Citric Acid**, Thymus vulgaris*, Myrtus communis*

*Organic Certificated **Approved For Organic Cosmetic AP:Anatolian Plant

Iva Natura produkuje kosmetyki zgodnie ze standardami GMP i ISO-22716

Dobra praktyka wytwarzania (GMP) żywności, leków, kosmetyków, wyrobów medycznych, ma bezpośredni wpływ na bezpieczne warunki produkcji, które wpływają na ludzkie zdrowie. Standardy są przestrzegane od momentu przygotowania kosmetyku do produkcji do momentu dystrybucji gotowego produktu.

Iva Natura posiada

certyfikat

Etko Cosmos Organic.

Certyfikat Etko Cosmos Organicdla kosmetyków wyprodukowanych przy użyciu organicznych składników to obowiązujący standard. Kosmetyki produkowane są zgodnie z procedurami przyjaznymi dla środowiska. Cały proces produkcji musi przebiegać czysto i nie może obciążać ludzkiego zdrowia, jak i środowiska.

Iva Natura stosuje się do regulacji Unii Europejskiej i jest zarejestrowana w systemie CPNP.

Kosmetyki są bardzo specyficzną grupą produktów, które ze względu na bliski kontakt z ciałem człowieka podlegają w Unii Europejskiej ścisłym regulacjom. Niezbędnym krokiem jest zgłoszenie produktu do europejskiego systemu elektronicznego zbierającego informacje nt. produktów kosmetycznych, znanego jako Cosmetic Products Information Portal.