SÓL KAMIENNA

Z TUZLUCY

Produkty

Kontakt

Sklep

Iva Natura

  CERTYFIKOWANY PRODUKT ORGANICZNY

PEELING DO MASAŻU

KUP TERAZ

Stworzony z soli kamiennej pozyskiwanej ze słonych jaskiń w prowincji Tuzluca, gdzie sól jest niezwykle skoncentrowana i zawiera niezliczone ilości minerałów. Sól kamienna jest pozyskiwana z jaskiń, które znajdują się na obszarach chronionych i oddalonych od osad ludzkich oraz ośrodków przemysłowych.

Peeling odświeża skórę oraz usuwa martwy naskórek

WOLNE OD GMO, parabenów, DEA, MEA, PEG, SLS, SLES, petrochemikaliów, phenoxyethanów, silikonów

79,5% WSZYSTKICH SKŁADNIKÓW POCHODZI Z UPRAW ORGANICZNYCH

OSTRZEŻENIE: Tylko do użytku zewnętrznego. Trzymać poza zasięgiem dzieci. Unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu natychmiast obficie spłukać wodą. Jeśli stwierdzono alergię na któryś ze składników – nie stosować. Trzymać z dala od źródeł ciepła.

Sposób użycia

Nałożyć Peeling do masażu Iva Natura na skórę (szzcególnie na suche miejsca takie jak łokcie, kolana, pięty). Spłukać dużą ilością wody.

SKŁAD

Olive (Olea europaea) Fruit Oil)*, Petra Salis (Tuzluca rock salt) (AS), Fragrance

*Organic Certificated AS:Anatolian Salt

Iva Natura produkuje kosmetyki zgodnie ze standardami GMP i ISO-22716

Dobra praktyka wytwarzania (GMP) żywności, leków, kosmetyków, wyrobów medycznych, ma bezpośredni wpływ na bezpieczne warunki produkcji, które wpływają na ludzkie zdrowie. Standardy są przestrzegane od momentu przygotowania kosmetyku do produkcji do momentu dystrybucji gotowego produktu.

Iva Natura posiada

certyfikat

Etko Cosmos Organic.

Certyfikat Etko Cosmos Organicdla kosmetyków wyprodukowanych przy użyciu organicznych składników to obowiązujący standard. Kosmetyki produkowane są zgodnie z procedurami przyjaznymi dla środowiska. Cały proces produkcji musi przebiegać czysto i nie może obciążać ludzkiego zdrowia, jak i środowiska.

Iva Natura stosuje się do regulacji Unii Europejskiej i jest zarejestrowana w systemie CPNP.

Kosmetyki są bardzo specyficzną grupą produktów, które ze względu na bliski kontakt z ciałem człowieka podlegają w Unii Europejskiej ścisłym regulacjom. Niezbędnym krokiem jest zgłoszenie produktu do europejskiego systemu elektronicznego zbierającego informacje nt. produktów kosmetycznych, znanego jako Cosmetic Products Information Portal.