ASTRAGALUZ

Z GÓRY MUNZUR

Produkty

Kontakt

Sklep

Iva Natura

 

CERTYFIKOWANY PRODUKT ORGANICZNY

NAWILŻAJĄCY LOTION DO CIAŁA

KUP TERAZ

Stworzony z ziołowych esencji pochodzących z Parku Narodowego doliny Munzur, której bogactwo zasila w krystalicznie czystą wodę tysiące roślin. Ten organiczny i certyfikowany produkt jest wytwarzany przy użyciu technologii liposomowej.

Rośliny zebrane w tej wyjątkowej dolinie są bogate w bio-flawonoidy, które są znanym przeciwutleniaczem, preferowanym w pielęgnacji skóry ze względu na jego właściwości antyalergiczne.

Lotion do ciała doskonale pomaga utrzymać równowagę w nawilżeniu ciała.

WOLNE OD GMO, parabenów, DEA, MEA, PEG, SLS, SLES, petrochemikaliów, phenoxyethanów, silikonów

25% WSZYSTKICH SKŁADNIKÓW POCHODZI Z UPRAW ORGANICZNYCH

OSTRZEŻENIE: Tylko do użytku zewnętrznego. Trzymać poza zasięgiem dzieci. Unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu natychmiast obficie spłukać wodą. Jeśli stwierdzono alergię na któryś ze składników – nie stosować. Trzymać z dala od źródeł ciepła.

Sposób użycia

Nakładać na wilgotne ciało w celu aktywniejszego nawilżenia. Można zwiększyć aplikację na bardziej wysuszonych częściach ciała, jak kolana i łokcie.

SKŁAD

Aqua, Rosa damascena (Rose) Flower Distillate*, Caprylic/Capric Triglyceride**, Cetearyl Alcohol**, Glyceryl Stearate Se**, Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Sodium Lauroyl Glutamate**, Olea europaea Fruit Oil*, Argania spinosa Kernel Oil*, Benzyl Alcohol (And) Dehydroacetic Acid**,Sodium Benzoate**, Astragalus munzurensis (Munzur Mount Milkvetch) Extract (AP), Betula browicziana (AP), Sambucus ebulus Flower Extract (AP), Citric Acid**, Propanediol (1) (And) Lecithin (2) **, Myrtus communis*, Thymus vulgaris* Fragrance

*Organic Certificated **Approved For Organic Cosmetic AP:Anatolian Plant

Iva Natura produkuje kosmetyki zgodnie ze standardami GMP i ISO-22716

Dobra praktyka wytwarzania (GMP) żywności, leków, kosmetyków, wyrobów medycznych, ma bezpośredni wpływ na bezpieczne warunki produkcji, które wpływają na ludzkie zdrowie. Standardy są przestrzegane od momentu przygotowania kosmetyku do produkcji do momentu dystrybucji gotowego produktu.

Iva Natura posiada

certyfikat

Etko Cosmos Organic.

Certyfikat Etko Cosmos Organicdla kosmetyków wyprodukowanych przy użyciu organicznych składników to obowiązujący standard. Kosmetyki produkowane są zgodnie z procedurami przyjaznymi dla środowiska. Cały proces produkcji musi przebiegać czysto i nie może obciążać ludzkiego zdrowia, jak i środowiska.

Iva Natura stosuje się do regulacji Unii Europejskiej i jest zarejestrowana w systemie CPNP.

Kosmetyki są bardzo specyficzną grupą produktów, które ze względu na bliski kontakt z ciałem człowieka podlegają w Unii Europejskiej ścisłym regulacjom. Niezbędnym krokiem jest zgłoszenie produktu do europejskiego systemu elektronicznego zbierającego informacje nt. produktów kosmetycznych, znanego jako Cosmetic Products Information Portal.