MYDLNICA

LEKARSKA Z BARTIN

Produkty

Kontakt

Sklep

Iva Natura

  CERTYFIKOWANY PRODUKT ORGANICZNY

MYDŁO W PŁYNIE

KUP TERAZ

Mydło w płynie Iva Natura jest wytwarzane z wykorzystaniem ekstraktów z mydlnicy lekarskiej z rejonu Bartın. Mydlnica lekarska zbierana jest w dolinach, gdzie przepływa potok Bartın. Ten organiczny i certyfikowany produkt jest wytwarzany przy użyciu technologii liposomowej.

Mydło ma postać żelu i jest przeznaczone do mycia zarówno twarzy jak i całego ciała. Skład żelu jest odpowiedni dla większości typów skóry. Mydło dogłębnie oczyszcza pory, jednak nie powoduje przesuszenia skóry.

Mydło można stosować do demakijażu - oczyszcza skórę z resztek makijażu. Odpowiednie dla wszystkich rodzajów cery.

WOLNE OD GMO, parabenów, DEA, MEA, PEG, SLS, SLES, petrochemikaliów, phenoxyethanów, silikonów

20% WSZYSTKICH SKŁADNIKÓW POCHODZI Z UPRAW ORGANICZNYCH

OSTRZEŻENIE: Tylko do użytku zewnętrznego. Trzymać poza zasięgiem dzieci. Unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu natychmiast obficie spłukać wodą. Jeśli stwierdzono alergię na któryś ze składników – nie stosować. Trzymać z dala od źródeł ciepła.

Sposób użycia

Nałożyć na wilgotna skórę. Zmyć ciepłą wodą. Można stosować jako płyn do demakijażu jak również do pielęgnacji całego ciała.

SKŁAD

Aqua, Rosa damascena (Rose) Flower Distillate*, Ammonium Lauryl Sulfate**, Cocamidopropyl Betaine**, Myrtus communis*, Thymus vulgaris*, Decyl  Glucoside**, Benzyl Alcohol (And) Dehydroacetic Acid**, Saponaria officinalis (AP), Sodium Benzoate**, Citric Acid**, Fragrance

*Organic Certificated **Approved For Organic Cosmetic AP:Anatolian Plant

Iva Natura produkuje kosmetyki zgodnie ze standardami GMP i ISO-22716

Dobra praktyka wytwarzania (GMP) żywności, leków, kosmetyków, wyrobów medycznych, ma bezpośredni wpływ na bezpieczne warunki produkcji, które wpływają na ludzkie zdrowie. Standardy są przestrzegane od momentu przygotowania kosmetyku do produkcji do momentu dystrybucji gotowego produktu.

Iva Natura posiada

certyfikat

Etko Cosmos Organic.

Certyfikat Etko Cosmos Organicdla kosmetyków wyprodukowanych przy użyciu organicznych składników to obowiązujący standard. Kosmetyki produkowane są zgodnie z procedurami przyjaznymi dla środowiska. Cały proces produkcji musi przebiegać czysto i nie może obciążać ludzkiego zdrowia, jak i środowiska.

Iva Natura stosuje się do regulacji Unii Europejskiej i jest zarejestrowana w systemie CPNP.

Kosmetyki są bardzo specyficzną grupą produktów, które ze względu na bliski kontakt z ciałem człowieka podlegają w Unii Europejskiej ścisłym regulacjom. Niezbędnym krokiem jest zgłoszenie produktu do europejskiego systemu elektronicznego zbierającego informacje nt. produktów kosmetycznych, znanego jako Cosmetic Products Information Portal.