LUKRECJA

Z GÓRY AĞRI

Produkty

Kontakt

Sklep

Iva Natura

  CERTYFIKOWANY PRODUKT ORGANICZNY

KREM WYBIELAJĄCY

KUP TERAZ

Wytwarzany z wykorzystaniem esencji z lukrecji zbieranej na górze Agri, jednego z najwyższych wzniesień Anatolii, gdzie białe płatki śniegu pojawiają się przez cały rok.

Zbierana na szczycie lukrecja jest bogata w kwas glicyretynowy oraz flawonoidy. Lukrecja hamuje tworzenie się melaniny. Ma działanie wybielające.

WOLNE OD GMO, parabenów, DEA, MEA, PEG, SLS, SLES, petrochemikaliów, phenoxyethanów, silikonów

25% WSZYSTKICH SKŁADNIKÓW POCHODZI Z UPRAW ORGANICZNYCH

OSTRZEŻENIE: Tylko do użytku zewnętrznego. Trzymać poza zasięgiem dzieci. Unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu natychmiast obficie spłukać wodą. Jeśli stwierdzono alergię na któryś ze składników – nie stosować. Trzymać z dala od źródeł ciepła.

Sposób użycia

Stosować na oczyszczoną Pianką do mycia twarzy Iva Natura skórę twarzy i szyi. Wmasowywać aż do całkowitego wchłonięcia kremu. Można stosować rano i wieczorem.

SKŁAD

Aqua, Myrtus communis*, Caprylic/Capric Triglyceride**, Cetearyl Alcohol**, Glyceryl Stearate SE**, Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Sodium Lauryl Glutamate**, Olea europaea Fruit Oil*, Argania spinosa Kernel Oil*, Benzyl Alcohol (And) Dehydroacetic Acid**, Sodium Benzoate**, Glycyrrhiza echinata (Licorice) Extract (AP), Arbutus unedo Fruit Extract (AP), Galium aparine Extract (AP), Citric Acid**, Propanediol (1) (And) Lecithin (2) **, Rosa damascena (Rose) Flower Distillate* , Thymus vulgaris*

*Organic Certificated **Approved For Organic Cosmetic AP:Anatolian Plant

Iva Natura produkuje kosmetyki zgodnie ze standardami GMP i ISO-22716

Dobra praktyka wytwarzania (GMP) żywności, leków, kosmetyków, wyrobów medycznych, ma bezpośredni wpływ na bezpieczne warunki produkcji, które wpływają na ludzkie zdrowie. Standardy są przestrzegane od momentu przygotowania kosmetyku do produkcji do momentu dystrybucji gotowego produktu.

Iva Natura posiada

certyfikat

Etko Cosmos Organic.

Certyfikat Etko Cosmos Organicdla kosmetyków wyprodukowanych przy użyciu organicznych składników to obowiązujący standard. Kosmetyki produkowane są zgodnie z procedurami przyjaznymi dla środowiska. Cały proces produkcji musi przebiegać czysto i nie może obciążać ludzkiego zdrowia, jak i środowiska.

Iva Natura stosuje się do regulacji Unii Europejskiej i jest zarejestrowana w systemie CPNP.

Kosmetyki są bardzo specyficzną grupą produktów, które ze względu na bliski kontakt z ciałem człowieka podlegają w Unii Europejskiej ścisłym regulacjom. Niezbędnym krokiem jest zgłoszenie produktu do europejskiego systemu elektronicznego zbierającego informacje nt. produktów kosmetycznych, znanego jako Cosmetic Products Information Portal.