ŻYWOKOST LEKARSKI Z ÇANAKKALE

Produkty

Kontakt

Sklep

Iva Natura

 

CERTYFIKOWANY PRODUKT ORGANICZNY

KREM PRZECIWTRĄDZIKOWY

KUP TERAZ

Wytwarzany z wykorzystaniem ekstraktów z żywokostu lekarskiego oraz liści jałowca, które zbierane są w rejonie góry Ida w prowincji Çanakkale, w jednym z najbogatszych w tlen miejsc na świecie. Çanakkale oraz zatoka Endremit to kolebka mitologii anatolijskiej.

Ten organiczny i certyfikowany produkt jest wytwarzany przy użyciu technologii liposomowej.

Ziele żywokostu lekarskiego zbierane w prowincji Çanakkale jest bogate w allantoinę i wspomaga tworzenie się białych krwinek, które odpowiadają za odbudowę komórkową.

WOLNE OD GMO, parabenów, DEA, MEA, PEG, SLS, SLES, petrochemikaliów, phenoxyethanów, silikonów

23% WSZYSTKICH SKŁADNIKÓW POCHODZI Z UPRAW ORGANICZNYCH

OSTRZEŻENIE: Tylko do użytku zewnętrznego. Trzymać poza zasięgiem dzieci. Unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu natychmiast obficie spłukać wodą. Jeśli stwierdzono alergię na któryś ze składników – nie stosować. Trzymać z dala od źródeł ciepła.

Sposób użycia

Stosować na oczyszczoną Pianką do mycia twarzy Iva Natura skórę twarzy i szyi. Wmasowywać aż do całkowitego wchłonięcia kremu. Można stosować rano i wieczorem.

SKŁAD

Aqua, Thymus vulgaris*, Myrtus communis*, Cetearyl Alcohol**, Glyceryl Stearate Se**, Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Sodium Lauroyl Glutamate**, Caprylic/Capric Triglyceride**, Rosa damascena (Rose) Flower Distillate*, Benzyl Alcohol (And) Dehydroacetic Acid**,Sodium Benzoate**, Melaleuca alternıfolıa Leaf Oil (AP), Symphytum officinale (Comfrey Herb) Leaf Extract (AP)), Juniperus communis Extract (AP), Citric Acid**, Propanediol (1) (And) Lecithin (2) **

*Organic Certificated **Approved For Organic Cosmetic AP:Anatolian Plant

Iva Natura produkuje kosmetyki zgodnie ze standardami GMP i ISO-22716

Dobra praktyka wytwarzania (GMP) żywności, leków, kosmetyków, wyrobów medycznych, ma bezpośredni wpływ na bezpieczne warunki produkcji, które wpływają na ludzkie zdrowie. Standardy są przestrzegane od momentu przygotowania kosmetyku do produkcji do momentu dystrybucji gotowego produktu.

Iva Natura posiada

certyfikat

Etko Cosmos Organic.

Certyfikat Etko Cosmos Organicdla kosmetyków wyprodukowanych przy użyciu organicznych składników to obowiązujący standard. Kosmetyki produkowane są zgodnie z procedurami przyjaznymi dla środowiska. Cały proces produkcji musi przebiegać czysto i nie może obciążać ludzkiego zdrowia, jak i środowiska.

Iva Natura stosuje się do regulacji Unii Europejskiej i jest zarejestrowana w systemie CPNP.

Kosmetyki są bardzo specyficzną grupą produktów, które ze względu na bliski kontakt z ciałem człowieka podlegają w Unii Europejskiej ścisłym regulacjom. Niezbędnym krokiem jest zgłoszenie produktu do europejskiego systemu elektronicznego zbierającego informacje nt. produktów kosmetycznych, znanego jako Cosmetic Products Information Portal.