DZIKA

PSZENICA Z MARDINU

Produkty

Kontakt

Sklep

Iva Natura

CERTYFIKOWANY PRODUKT ORGANICZNY

KREM NAWILŻAJĄCY NA DZIEŃ

KUP TERAZ

Wytwarzany z ekstraktów z dzikiej pszenicy płaskurka, która zbierana jest w prowincji Mardin, w samym sercu Mezopotamii, która jest kolebką licznych cywilizacji. Ten organiczny i certyfikowany produkt jest wytwarzany przy użyciu technologii liposomowej.

Dzika pszenica płaskurka zbierana na równinach prowincji Mardin jest bogata w witaminę A, D, E, B1, B2, B3, B6, F oraz w lecytynę. Dzięki temu skóra twarzy jest odżywiona oraz chroniona przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.

WOLNE OD GMO, parabenów, DEA, MEA, PEG, SLS, SLES, petrochemikaliów, phenoxyethanów, silikonów

25 % WSZYSTKICH SKŁADNIKÓW POCHODZI Z UPRAW ORGANICZNYCH

OSTRZEŻENIE: Tylko do użytku zewnętrznego. Trzymać poza zasięgiem dzieci. Unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu natychmiast obficie spłukać wodą. Jeśli stwierdzono alergię na któryś ze składników – nie stosować. Trzymać z dala od źródeł ciepła.

Sposób użycia

Nakładać miejscowo na oczyszczoną skórę masując aż do wchłonięcia. Należy stosować na 30 minut przed ekspozycją na słońce.

SKŁAD

Aqua, Rosa damascena (Rose) Flower Distillate*, Caprylic/Capric Triglyceride**, Cetearyl Alcohol**, Glyceryl Stearate Se**, Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Sodium Lauroyl Glutamate**, Olea europaea Fruit Oil*, Argania spinosa Kernel Oil*, Citric Acid, Benzyl Alcohol (And) Dehydroacetic Acid**, Sodium Benzoate**, M. parviflorum Subsp. Parviflorum (AP), Sambucus ebulus Flower Extract (AP), Citrus reticulata Fruıt Extract (AP), Triticum dicoccoides (Wild Emer) Extract (AP), Propanediol (1) (And) Lecithin (2) **, Myrtus communis*, Thymus vulgaris*

*Organic Certificated **Approved For Organic Cosmetic AP:Anatolian Plant

Iva Natura produkuje kosmetyki zgodnie ze standardami GMP i ISO-22716

Dobra praktyka wytwarzania (GMP) żywności, leków, kosmetyków, wyrobów medycznych, ma bezpośredni wpływ na bezpieczne warunki produkcji, które wpływają na ludzkie zdrowie. Standardy są przestrzegane od momentu przygotowania kosmetyku do produkcji do momentu dystrybucji gotowego produktu.

Iva Natura posiada

certyfikat

Etko Cosmos Organic.

Certyfikat Etko Cosmos Organicdla kosmetyków wyprodukowanych przy użyciu organicznych składników to obowiązujący standard. Kosmetyki produkowane są zgodnie z procedurami przyjaznymi dla środowiska. Cały proces produkcji musi przebiegać czysto i nie może obciążać ludzkiego zdrowia, jak i środowiska.

Iva Natura stosuje się do regulacji Unii Europejskiej i jest zarejestrowana w systemie CPNP.

Kosmetyki są bardzo specyficzną grupą produktów, które ze względu na bliski kontakt z ciałem człowieka podlegają w Unii Europejskiej ścisłym regulacjom. Niezbędnym krokiem jest zgłoszenie produktu do europejskiego systemu elektronicznego zbierającego informacje nt. produktów kosmetycznych, znanego jako Cosmetic Products Information Portal.