.site-title a, .site-header .site-branding .site-title a:visited, .site-header .site-branding .site-title a:hover, .site-description { color: #000000; } .site-branding .site-title { font-size: 48px; } @media only screen and (max-width: 640px) { .header-layout-3 .site-header .site-branding .site-title, .site-branding .site-title { font-size: 60px; } } @media only screen and (max-width: 375px) { .header-layout-3 .site-header .site-branding .site-title, .site-branding .site-title { font-size: 50px; } }

Dążenie do ideału

Każda kobieta chce czuć się piękna i dzięki temu pewna siebie. Niestety wraz z wiekiem ciało wiotczeje, pojawiają się rozstępy i cellulit oraz zmarszczki. Tutaj w medycynie estetycznej jak w każdej dziedzinie tej nauki lepiej zapobiegać niż leczyć. Czasami same ćwiczenia i zdrowa dieta nie pomagają gdy np. chcemy szybko wrócić do formy po ciąży lub pozbyć się niedoskonałości po kuracji odchudzającej jakimi jest nadmiar skóry.

 

Dr Marek Wasiluk jest lekarzem medycyny estetycznej któremu zależy na komforcie pacjentek i pacjentów poddających się kuracjom upiększającym. Dopracowuje on zabiegi żeby były bardziej skuteczne i bezbolesne a pozwoliły by się nam cieszyć młodym i sprężystym ciałem przez lata.

 

Kłopotliwe rozstępy

 

Jednym z zadań medycyny i kosmetologii estetycznej jest likwidacja rozstępów, które zwykle pojawiają się u dziewczynek w czasie dojrzewania i w okresie szybkiego, skokowego wzrostu a także ciągłej zmiany masy ciała. Skóra nie jest w stanie tak szybko się rozciągnąć więc pojawiają się na niej charakterystyczne bruzdy. Sięgają one ud, pośladków, piersi, bioder a także pleców. Kilka lat temu nie radzono sobie do końca z tym problemem, możliwe było jedynie rozjaśnienie ich o kilka tonów dzięki czemu były mniej widoczne. Obecnie autorska metoda dr Wasiluka o nazwie: „NoStrechMarks by Marek Wasiluk” jest w stanie zlikwidować całkowicie zarówno stare (nawet jeśli mamy je na ciele od 20 lat) jak i świeże rozstępy. Sama technika usuwania rozstępów polega na głębokim nakłuciu skóry i specjalistycznym podgrzaniu rozerwanej tkanki skórnej za pomocą urządzenia służącego do frakcyjnej radiofrekwencji mikroigłowej.

 

Płaski brzuch

 

Obiektem pożądania wielu kobiet jest sprężysty brzuch a droga do jego uzyskania długotrwała i dość ciężka. Wiotka skóra pojawia się wraz z wiekiem i jest to proces trudny do zatrzymania. Nadmiar skóry jest problematyczny dla kobiet w dojrzalszym wieku a pojawia się także na ramionach i wewnętrznej stronie ud a więc nie tylko na brzuchu. Jest najbardziej widoczny u kobiet, które straciły na wadze a także tych tuż po porodzie. jak widać wiele czynników składa się na nasz niesatysfakcjonujący wygląd więc trzeba działać od innej strony. Medycyna estetyczna proponuje nam wiele zabiegów, najskuteczniejszym z nich jest: „SmartLifting by Marek Wasiluk”, która korzysta z dorobku wielu technologii i specyfików, np.: frakcyjnej radiofrekwencji mikroigłowej, kwasu l-polimlekowego czy też technologii HIFU. Dzięki połączeniu różnorodnych zabiegów w całość okazuje się, że są dużo lepiej efektywne niż zabieg chirurgii plastycznej.

 

Problematyczne miejsca

 

Jędrne piersi i pośladki są także w cenie jednak na ich niekorzyść głównie działa wiek kobiety a także etap karmienia piersią. Także wahania wagi i źle dobrana bielizna może prowadzić do utraty sprężystości powyższych części ciała. Nadal najbardziej skuteczną metodą poprawienia kształtu i wyglądu piersi jest chirurgia plastyczna jednak jeśli nie są one w bardzo złym stanie możemy skorzystać z mniej inwazyjnych metod. Zabieg frakcyjnej radiofrekwencji mikroigłowej w połączeniu z HIFU spowoduje, że piersi staną się podniesione a skóra na nich elastyczna. Metodą ujędrniania zarówno piersi jak i pośladków jest wykorzystanie nici liftingujących, które po wprowadzeniu ich pod skórę zaczepiają się w tkance natychmiast formując wybrane części ciała.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *